User ban (user_ban) (1.0.0-alpha1) - en to et translation catalogue (15 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Author
et: Autor

en: Subject
et: Teema

en: Edit
et: Muuda

en: Message
et: Teade

en: Settings
et: Seaded

en: Save
et: Salvesta

en: View
et: Kuva

en: Updated
et: Uuendatud

en: Created
et: Loodud

en: Never
et: Mitte kunagi

en: Custom
et: Kohandatud

en: Authored on
et: Loomise kuupäev

en: Changed
et: Muudetud

en: Ban
et: Blokeeri
