User ban (user_ban) (1.0.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (16 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Author
eu: Egilea

en: Subject
eu: Gaia

en: Edit
eu: Editatu

en: Message
eu: Mezua

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Save
eu: Gorde

en: View
eu: Bista

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: ID
eu: IDa

en: Created
eu: Sortua

en: Never
eu: Inoiz ez

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Authored on
eu: Noiz egina:

en: Days
eu: Egunak

en: Changed
eu: Aldatuta
