User ban (user_ban) (1.0.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (15 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Author
fi: Tekijä

en: Subject
fi: Aihe

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Message
fi: Viesti

en: Settings
fi: Asetukset

en: Save
fi: Tallenna

en: View
fi: Näytä

en: Updated
fi: Päivitetty

en: Created
fi: Luotu

en: Never
fi: Ei koskaan

en: Custom
fi: Oma

en: Authored on
fi: Luotu

en: Days
fi: Päivät

en: Changed
fi: Muuttunut
