User ban (user_ban) (1.0.0-alpha1) - en to fil translation catalogue (10 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Author
fil: May akda

en: Subject
fil: Paksa

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Message
fil: Mensahe

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Save
fil: Pangalagaan

en: View
fil: Tingnan

en: Updated
fil: Nabago

en: Created
fil: Inilikha
