User ban (user_ban) (1.0.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (11 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Author
gu: લેખક

en: Subject
gu: વિષય

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Message
gu: સંદેશ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Save
gu: સાચવો

en: View
gu: જુઓ

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: Never
gu: કદી નહી

en: Changed
gu: બદલ્યું
