User ban (user_ban) (1.0.0-alpha1) - en to he translation catalogue (16 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Author
he: מחבר/ת

en: Subject
he: נושא

en: Edit
he: עריכה

en: Message
he: הודעה

en: Settings
he: הגדרות

en: Save
he: שמירה

en: View
he: צפיה

en: Updated
he: עודכן

en: Created
he: נוצר

en: Never
he: אף פעם

en: Custom
he: מותאם

en: Authored on
he: בתאריך

en: Days
he: ימים

en: Changed
he: השתנה

en: Ban
he: החרמה
