User ban (user_ban) (1.0.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (18 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Author
hu: Szerző

en: Subject
hu: Tárgy

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Message
hu: Üzenet

en: Settings
hu: Beállítások

en: Save
hu: Mentés

en: View
hu: Megtekintés

en: Updated
hu: Frissítve

en: ID
hu: Azonosító

en: Created
hu: Létrehozva

en: Never
hu: Soha

en: Custom
hu: Egyéni

en: Authored on
hu: Beküldés ideje

en: Days
hu: Napok

en: Changed
hu: Módosítva

en: Ban
hu: Bani

en: subject
hu: tárgy
