User ban (user_ban) (1.0.0-alpha1) - en to id translation catalogue (14 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Author
id: Penulis

en: Subject
id: Judul

en: Message
id: Pesan

en: Settings
id: Pengaturan

en: Save
id: Simpan

en: View
id: Lihat

en: Updated
id: Diperbaharui

en: Created
id: Dibuat

en: Never
id: Tidak pernah

en: Custom
id: Tersuai

en: Authored on
id: Ditulis pada

en: Changed
id: Berubah

en: Ban
id: Cegah
