User ban (user_ban) (1.0.0-alpha1) - en to it translation catalogue (17 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Author
it: Autore

en: Subject
it: Oggetto

en: Edit
it: Modifica

en: Message
it: Messaggio

en: Settings
it: Impostazioni

en: Save
it: Salva

en: View
it: Visualizza

en: Updated
it: Aggiornato

en: Created
it: Creato

en: Never
it: Mai

en: Custom
it: Personalizzato

en: Authored on
it: Creato il

en: Days
it: Giorni

en: Changed
it: Modificato

en: Ban
it: Espelli

en: subject
it: oggetto
