User ban (user_ban) (1.0.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (13 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Author
jv: Penulis

en: Subject
jv: Subyek

en: Edit
jv: Sunting

en: Message
jv: Pesen

en: Settings
jv: Sétingan

en: Save
jv: Simpen

en: View
jv: Tampilan

en: Updated
jv: Wis anyar

en: Created
jv: Digawé

en: Never
jv: Ora tahu

en: Custom
jv: Kostum

en: Authored on
jv: Ditulis nang
