User ban (user_ban) (1.0.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Author
ka: ავტორი

en: Subject
ka: სათაური

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Updated
ka: განახლებულია

en: Created
ka: შექმნილია

en: Never
ka: არასდროს

en: Authored on
ka: დაიწერა
