User ban (user_ban) (1.0.0-alpha1) - en to km translation catalogue (13 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Message
km: សារ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: View
km: មើល

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Never
km: កុំ

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Authored on
km: និពន្ធ​នៅ
