User ban (user_ban) (1.0.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (16 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Author
lt: Autorius

en: Subject
lt: Tema

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Message
lt: Žinutė

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Save
lt: Saugoti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Created
lt: Sukurta

en: Never
lt: Niekada

en: Custom
lt: Savitas

en: Authored on
lt: Sukūrimo data

en: Days
lt: Dienos

en: Changed
lt: Pakeista

en: subject
lt: tema
