User ban (user_ban) (1.0.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (17 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Author
lv: Autors

en: Subject
lv: Temats

en: Edit
lv: Labot

en: Message
lv: Ziņojums

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Save
lv: Saglabāt

en: View
lv: Skatīt

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Created
lv: Izveidots

en: Never
lv: Nekad

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Authored on
lv: Sagatavots

en: Days
lv: Dienas

en: Changed
lv: Labots

en: Ban
lv: Izmest

en: Unban
lv: Atbloķēt
