User ban (user_ban) (1.0.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (17 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Author
nl: Auteur

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Edit
nl: Bewerken

en: Message
nl: Bericht

en: Settings
nl: Instellingen

en: Save
nl: Opslaan

en: View
nl: Weergeven

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Never
nl: Nooit

en: Custom
nl: Aangepast

en: Authored on
nl: Aangemaakt op

en: Days
nl: Dagen

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: subject
nl: onderwerp

en: Time period
nl: Periode
