User ban (user_ban) (1.0.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (13 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Author
nn: Forfattar

en: Subject
nn: Emne

en: Edit
nn: Rediger

en: Message
nn: Melding

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Save
nn: Lagre

en: View
nn: Sjå på

en: Updated
nn: Oppdatert

en: Created
nn: Laga

en: Never
nn: Aldri

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Authored on
nn: Skrive
