User ban (user_ban) (1.0.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (17 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Author
pl: Autor

en: Subject
pl: Tytuł

en: Edit
pl: Edytuj

en: Message
pl: Wiadomość

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Save
pl: Zapisz

en: View
pl: Widok

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: Created
pl: Utworzono

en: Never
pl: Nigdy

en: Custom
pl: Własne

en: Authored on
pl: Data dodania

en: Days
pl: Dni

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Ban
pl: Zablokuj

en: Time period
pl: Okres czasu
