User ban (user_ban) (1.0.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (16 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Author
fa: نویسنده

en: Subject
fa: موضوع

en: Edit
fa: تدوین

en: Message
fa: پیغام

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Save
fa: ذخیره

en: View
fa: مشاهده

en: Updated
fa: به‌روز

en: ID
fa: هویت

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: Never
fa: هیچوقت

en: Custom
fa: سفارشی

en: Authored on
fa: تالیف شده در

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: Ban
fa: ممنوع
