User ban (user_ban) (1.0.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Author
ps: ليكوال

en: Subject
ps: موضوع

en: Edit
ps: سمون

en: Message
ps: پيغام

en: Settings
ps: امستنې

en: View
ps: ليد

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: ID
ps: پېژند

en: Never
ps: هيڅکله

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Ban
ps: بند
