User ban (user_ban) (1.0.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Author
ro: Autor

en: Subject
ro: Subiect

en: Edit
ro: Editați

en: Message
ro: Mesaj

en: Settings
ro: Setări

en: Save
ro: Salvare

en: View
ro: Afișează

en: Updated
ro: Actualizat

en: Created
ro: Creat

en: Never
ro: Niciodată

en: Custom
ro: Personalizat

en: Authored on
ro: Scris pe

en: Changed
ro: Schimbat

en: subject
ro: subiect
