User ban (user_ban) (1.0.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (17 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Author
ru: Автор

en: Subject
ru: Тема

en: Edit
ru: Редактировать

en: Message
ru: Сообщение

en: Settings
ru: Настройки

en: Save
ru: Сохранить

en: View
ru: Просмотр

en: Updated
ru: Обновлено

en: Created
ru: Создано

en: Never
ru: Никогда

en: Custom
ru: Собственная

en: Authored on
ru: Создан в

en: Days
ru: Дни

en: Changed
ru: Изменение

en: Ban
ru: Бан

en: subject
ru: тема
