User ban (user_ban) (1.0.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Author
sk: Autor

en: Subject
sk: Predmet

en: Edit
sk: Upraviť

en: Message
sk: Správa

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Save
sk: Uložiť

en: View
sk: Zobraziť

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Created
sk: Vytvorené

en: Never
sk: Nikdy

en: Custom
sk: Vlastná

en: Authored on
sk: Napísané dňa

en: Days
sk: Dni

en: Changed
sk: Zmenené
