User ban (user_ban) (1.0.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (13 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Author
sl: Avtor

en: Subject
sl: Zadeva

en: Edit
sl: Uredi

en: Message
sl: Sporočilo

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Save
sl: Shrani

en: View
sl: Prikaži

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Never
sl: Nikoli

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Authored on
sl: Ustvarjeno dne
