User ban (user_ban) (1.0.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (12 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Author
sq: Autori

en: Subject
sq: Subjekti

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Message
sq: Mesazhi

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Save
sq: Ruaj

en: View
sq: Shfaq

en: Created
sq: Krijuar

en: Never
sq: Asnjëherë

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Authored on
sq: Krijuar më
