User ban (user_ban) (1.0.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: Subject
ta: பொருள்

en: Edit
ta: மாற்று

en: Message
ta: செய்தி

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Save
ta: சேமி

en: View
ta: பார்

en: Updated
ta: மாற்றப்பட்டது

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: Never
ta: இல்லை

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Authored on
ta: எழுதப்பட்டது

en: Changed
ta: மாற்றப்பட்டது

en: Ban
ta: தடு
