User ban (user_ban) (1.0.0-alpha1) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Author
te: రచయిత

en: Subject
te: విషయం

en: Edit
te: మార్చు

en: Message
te: సందేశం

en: Settings
te: అమరికలు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: View
te: చూడు

en: Created
te: సృష్టితం
