User ban (user_ban) (1.0.0-alpha1) - en to th translation catalogue (12 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Edit
th: แก้ไข

en: Message
th: ข้อความ

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Save
th: บันทึก

en: View
th: ดู

en: ID
th: ไอดี

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Never
th: ไม่เคย

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Authored on
th: โพสต์เมื่อ

en: Changed
th: เปลี่ยน
