User ban (user_ban) (1.0.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (16 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Author
tr: Yazar

en: Subject
tr: Konu

en: Edit
tr: Düzenle

en: Message
tr: İleti

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Save
tr: Kaydet

en: View
tr: Görüntüle

en: Updated
tr: Güncellenme

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Never
tr: Asla

en: Custom
tr: Özel

en: Authored on
tr: Oluşturulduğu tarih

en: Days
tr: Günler

en: Changed
tr: Değişti

en: Ban
tr: Engelle
