User ban (user_ban) (1.0.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (18 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Author
uk: Автор

en: Subject
uk: Тема

en: Edit
uk: Редагувати

en: Message
uk: Повідомлення

en: Settings
uk: Налаштування

en: Save
uk: Зберегти

en: View
uk: Перегляд

en: Updated
uk: Оновлено

en: Created
uk: Створено

en: Never
uk: Ніколи

en: Custom
uk: Власний

en: Authored on
uk: Створено

en: Days
uk: Дні(в)

en: Changed
uk: Змінено

en: Ban
uk: Заборонити

en: Unban
uk: Зняти заборону

en: subject
uk: тема
