User ban (user_ban) (1.0.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Author
ur: مصنف

en: Subject
ur: موضوع

en: Edit
ur: تدوین

en: Message
ur: پیغام

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: ID
ur: شناخت

en: Authored on
ur: تصنیف بر
