User ban (user_ban) (1.0.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (16 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Author
vi: Tác giả

en: Subject
vi: Tiêu đề

en: Edit
vi: Sửa

en: Message
vi: Thông điệp

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Save
vi: Lưu

en: View
vi: Xem

en: Updated
vi: Đã cập nhật

en: ID
vi: Mã

en: Created
vi: Tạo bởi

en: Never
vi: Không bao giờ

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Authored on
vi: Viết lúc

en: Days
vi: Ngày

en: Changed
vi: Đã thay đổi
