User bundle (8.x-1.0) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Description
ar: الوصف

en: Edit
ar: تحرير

en: Name
ar: الاسم

en: View
ar: عرض

en: User
ar: المستخدم

en: Add user
ar: أضف مستخدما

en: Language settings
ar: إعدادات اللغات

en: Machine-readable name
ar: الاسم المقروء آليا

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
ar: الاسم البرمجي غير صحيح. يرجى إدخال اسم مختلف عن %invalid.
