User bundle (8.x-1.0) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Description
az: İzahat

en: Edit
az: Dəyiş

en: Name
az: Ad

en: View
az: Görünüş

en: User
az: İstifadəçi

en: Add user
az: İstifadəçi əlavə edin

en: Language settings
az: Dil parametrləri

en: Machine-readable name
az: Maşınla oxuna bilən ad

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
az: Yanlış maşın tərəfindən oxuna bilən ad. %invalid -dən başqa ad daxil edin.
