User bundle (8.x-1.0) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Description
bn: বিবরণ

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Name
bn: নাম

en: View
bn: প্রদর্শন

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: Language settings
bn: ভাষা বিষয়ক সেটিংস
