User bundle (8.x-1.0) - en to es translation catalogue (13 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Description
es: Descripción

en: Edit
es: Editar

en: Name
es: Nombre

en: View
es: Ver

en: User
es: Usuario

en: Add user
es: Añadir usuario

en: Account type
es: Tipo de cuenta

en: Add @name
es: Añadir @name

en: Language settings
es: Opciones de idioma

en: Machine-readable name
es: Nombre de sistema

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
es: Nombre de sistema no válido. Indique un nombre distinto de %invalid.

en: Managing user account fields
es: Gestionado los campos de la cuenta del usuario
