User bundle (8.x-1.0) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Description
eu: Azalpena

en: Edit
eu: Editatu

en: Name
eu: Izena

en: View
eu: Bista

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Add user
eu: Gehitu erabiltzaile bat

en: Language settings
eu: Hizkuntza ezarpenak

en: Machine-readable name
eu: Makinarentzako izen irakurgarria
