User bundle (8.x-1.0) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Description
fi: Kuvaus

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Name
fi: Nimi

en: View
fi: Näytä

en: User
fi: Käyttäjä

en: Add user
fi: Lisää käyttäjä

en: Add @name
fi: Lisää @name

en: Language settings
fi: Kieliasetukset

en: Machine-readable name
fi: Koneellisesti luettava nimi

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
fi: Epäkelpo koneluettava nimi. Syötä jokin muu nimi kuin %invalid.
