User bundle (8.x-1.0) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Description
gu: વર્ણન

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Name
gu: નામ

en: View
gu: જુઓ

en: User
gu: વપરાશકર્તા
