User bundle (8.x-1.0) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Description
ps: سپړنه

en: Edit
ps: سمون

en: Name
ps: نوم

en: View
ps: ليد

en: User
ps: غړی

en: Add user
ps: غړی زیاتول
