User bundle (8.x-1.0) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Delete
pt: Eliminar

en: Description
pt: Descrição

en: Edit
pt: Editar

en: Name
pt: Nome

en: View
pt: Mostrar

en: User
pt: Utilizador

en: Add user
pt: Adicionar utilizador

en: Language settings
pt: Definições de idioma

en: Machine-readable name
pt: Nome de máquina

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
pt: Inválido o nome de máquina legível. Digite um nome diferente de %invalid.
