User bundle (8.x-1.0) - en to te translation catalogue (14 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Description
te: వివరణ

en: Edit
te: మార్చు

en: Name
te: పేరు

en: View
te: చూడు

en: User
te: వాడుకరి

en: Add user
te: వాడుకరిని చేర్చడం

en: Account type name
te: ఖాతా రకపు పేరు

en: Save account type
te: ఖాతా రకాన్ని భద్రపరచు

en: Delete account type
te: ఖాతా రకాన్ని తొలగించు

en: Add account type
te: ఖాతా రకాన్ని చేర్చు

en: Account types
te: ఖాతా రకాలు

en: Account type
te: ఖాతా రకం

en: Language settings
te: భాషా అమరికలు
