User bundle (8.x-1.1) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Description
hu: Leírás

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Name
hu: Név

en: View
hu: Megtekintés

en: Add user
hu: Felhasználó létrehozása

en: Add @name
hu: @name hozzáadása

en: Language settings
hu: Nyelvi beállítások

en: Machine-readable name
hu: Programok által használt név

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
hu: %invalid érvénytelen programok által használt név.

en: Managing user account fields
hu: Felhasználói fiók mezőinek kezelése
