User bundle (8.x-1.1) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Description
ml: വിവരണം

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Name
ml: പേര്

en: View
ml: കാഴ്ച്ച
