User bundle (8.x-1.1) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Description
ne: विवरण

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Name
ne: नाम

en: View
ne: दृश्य

en: Add user
ne: प्रयोगकर्ता थपनुहोस
