User bundle (8.x-1.1) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Description
sl: Opis

en: Edit
sl: Uredi

en: Name
sl: Ime

en: View
sl: Prikaži

en: Add user
sl: Dodaj uporabnika

en: Language settings
sl: Nastavitve jezika
