User bundle (8.x-1.1) - en to uk translation catalogue (16 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Description
uk: Опис

en: Edit
uk: Редагувати

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: View
uk: Перегляд

en: Add user
uk: Додати користувача

en: Save account type
uk: Зберегти тип облікового запису

en: Delete account type
uk: Вилучити тип облікового запису

en: Add account type
uk: Додати тип облікового запису

en: Account types
uk: Типи рахунків

en: Account type
uk: Тип облікового запису

en: Add @name
uk: Додати @name

en: Language settings
uk: Налаштування мови

en: Machine-readable name
uk: Машино-читабельна назва

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
uk: Неприпустима машино-читабельна назва. Введіть назву, що відрізняється від %invalid.

en: Managing user account fields
uk: Керувати полями облікового запису користувача
