User bundle (8.x-1.2) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Description
bs: Opis

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Name
bs: Ime

en: View
bs: Pregled

en: Add user
bs: Dodaj korisnika

en: Language settings
bs: Jezičke postavke
