User bundle (8.x-1.2) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Description
hi: उल्लेख

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Name
hi: नाम

en: View
hi: देखें

en: Add user
hi: सदस्य जोडें

en: Language settings
hi: भाषा सेटिंग

en: Machine-readable name
hi: मशीन पठनीय नाम
