User bundle (8.x-1.2) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Edit
mr: संपादन

en: Name
mr: नाव

en: View
mr: बघा
