User bundle (8.x-1.3) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Edit
cy: Golygu

en: Name
cy: Enw

en: View
cy: Gweld

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Add user
cy: Ychwanegu defnyddiwr

en: Language settings
cy: Gosodiadau iaith
